Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Oddílové přebory 2023

V sobotu 20. května 2023 se koná tradiční oddílový přebor ve staré velké tělocvičně ZŠ Kamenice. Začínáme v 9:00 slavnostním nástupem dětí závodících v dopoledním bloku. Předpokládaný konec je v 17:00. Podrobný rozpis kategorií bude upřesněn před závody.

Závodit bude přibližně 90 dětí od přípravky až po juniory. Mladší děti předvedou sestavy na čtyřech nářadích, starší poměří své síly ve výkonech v TeamGymových disciplínách.

Srdečně tímto zveme nejen rodiče, ale také babičky, dědečky, strýčky, tetičky, kamarády našich cvičenců a také ty z řad veřejnosti, kteří mají o gymnastiku zájem. Návštěvu akce můžeme také doporučit zájemcům o místo v oddílu pro své děti. Uvidí, jak pracujeme a že je gymnastika a TeamGym krásným sportem pro dívky i chlapce.

Akce se koná za podpory Obce Kamenice a společnosti Strojmetal Aluminium Forging a.s., kterým tímto děkujeme.

Rádi bychom zachovali tradici, kdy neodměňujeme jen první tři místa, ale každý závodník si za svůj výkon a snahu něco odnese.

V minulých letech se nám díky vaší úžasné pomoci sešlo mnoho krásných cen.
Chceme proto i letos moc poprosit ty z vás, kteří by mohli něco věnovat. Za jakékoliv drobnosti, které by mohly posloužit jako ceny (např. propisky, klíčenky, reklamní předměty) budeme velmi vděční.